Merveşehir Halı Yıkama

gaziantep miraç halı yıkama

Gaziantep Halı Yıkama Firmaları, Şirketleri arasında; en iyi, kaliteli ve güvenilir Öncü Firma olma özelliğiyle öne çıkan MİRAÇ HALI YIKAMA FABRİKASI, Gaziantep’in Şehitkamil ve Şahinbey İlçelerinde bulunan adresler için halı yıkama hizmeti vermektedir.

Bilinen klasik halı yıkama yöntemleri ile, gerçekten profesyonel temizleme yöntemleri arasındaki farkı Gaziantep Miraç Halı Yıkama ayrıcalığı ile yaşamak ister misiniz ?

Çalışma Anlayışımız;

Fabrikamız; Müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak siz değerli müşterilerimizin sağlıklı ve hijyenik bir ortamda yaşaması için gerekli olan her türlü temizliği üstün ekipman ve kaliteli malzeme ile yaparak, müşterilerimizin bize emanet ettikleri halıları ilk günkü kadar temiz ve hijyenik olarak teslim ediyoruz.

Halı yıkamada; hijyenin ve müşteri memnuniyetinin, hatta halı temizliğine etki edecek sağlığın ne derecede önemli olduğunun bilincindeyiz.

Gaziantep Miraç Halı Yıkama olarak misyonumuz; müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak tam müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Gaziantep Halı Yıkama Fabrikaları arasından en uygun halı yıkama fiyatları ve üstün kalite hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimizin aklına gelen ilk halı yıkama firması olmak gayesiyle çalışmalarımız sürdürmekteyiz. En Kaliteli halı yıkama şampuanı olan (Era 111 Naturemax) ile yıkanan halılarınız nitelikli ve derinlemesine yıkanmanın farkını, parlaklığını ve yumuşaklığı kazanır.  

Halılarınızı bilinçsiz halı yıkamacılar tarafından yıkanırsa veya evde uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlığınız hem de halınızın ömrü açısından olumsuz sonuçlar ortaya çıkabilir. Evde yapılan halı yıkama işlemlerinde, halı yüzeyinin parlak görüntüsü yanıltır aslında kirler ve lekeler çıkmamıştır. Halınızın yüzeyindeki kirlerin dibe itilmesiyle geçici ve yanıltıcı parlaklık elde edilmiştir. Bununla birlikte halının tam kurutulmaması halı dokularının her geçen gün zayıflamasına ve zaman içinde kopmasına neden olabilir.

Miraç Halı Yıkama Fabrikası olarak, tüm teknik donanıma sahip olmanın yanında, halı temizliğinde kullanılan tüm temizlik ürünlerinde de, en seçkin markaları tercih etmekteyiz. Halılarınızın temizliğinde, seçkin Halı Yıkama Firmalarının kullandığı, T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı ERA 111 Naturemax Halı Şampuanı kullanılmaktadır.

Miraç Halı Yıkama olarak, kazandığımız müşteri memnuniyeti ile, profesyonel halı yıkamanın daha doğru olduğunu pek çok insana önermekteyiz. Farkımız ortada, deneyin siz de sonucu kendi gözlerinizle görün.

Halılarınız tüm hijyen esaslarına göre yıkanmaktadır. Halı yıkama operasyonunda çalışan tüm ekibimiz gerekli tüm halı yıkama tekniği hususunda eğitimlerini tamamlamış, kalifiye kişilerden oluşmaktadır.

Gaziantep Halı Yıkama fiyatları içerisinde; Firmamız, kalitesinden taviz vermeden, en uygun ve gerçekçi tarifeleri uygulamaya çalışmaktadır.

Halınızı yıkatırken dikkat etmeniz gereken hususlar:

* Öncelikle halınızın nerede yıkandığı,

* Yıkama sistemi; Otomatik fabrikasyon sistemle mi, yoksa yerde basit şekilde mi yıkanmaktadır ? 

* Kullanılan deterjanın yapısı sağlık kurallarına uygun mu ?

* Durulama ve kurutma alanlarının hijyenik bir ortama sahip mi? vs.. gereksinimlerinin hepsinin tam olduğundan emin değilseniz halınızı teslim etmeyiniz.


ÖNEMLİ TAVSİYE: Size makbuz vermeyen, sözüm ona kendilerini firma olarak takdim eden merdiven altı Fasoncu Yıkamacılara karşı dikkatli olunuz ve HALINIZI KESİNLİKLE VERMEYİNİZ.

tıkla öğren  Fason Firmaları Nasıl Anlarsınız ? TIKLAYIN ÖĞRENİN…

 

Hemen Arayın!