Yazılar

el dokuma halı yıkama

El Dokuma Halı Yıkama

El Dokuma Halı Yıkama

El dokuma halılar, büyük emeklerle üretilen çok kıymetli halılardır. Bu halıların en büyük özellikleri çift dokuma tekniği ile yapılmış olmalarıdır. El dokuma halıları üretilirken genellikle en kaliteli yün iplikler ve kök boyaları kullanılmaktadır.

Üretim esnasında ucuza imal etme çabaları halıların kalitesini oldukça düşürebilmektedir. İyi bir halısı eskidikçe yenilenir. Siz eskimesini beklerken  halısının rengi solmak yerine daha parlak hale gelir. Sizde bunun gibi ayrıcalıklı bir el dokuma halısına sahip olmak istiyorsanız bir uzmana danışmalısınız.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz el dokuma halılarını evinizde temizlemeye çalıştığınızda renklerinin birbirine karışma ihtimalinin çok yüksek olduğunu unutmayınız. Renkleri karıştırılmış bir  halısının yıkama ücreti neredeyse halı ücreti kadardır.

Bu nedenle el dokuma halısı mutlaka profesyonellere yıkatılmalıdır. Sıradan merdiven altı firmalara da güvenmeyiniz. Miraç halı yıkama  halı yıkama işinde hijyenik ve ayrıcalıklı hizmet vermektedir.  Halılarınızı gözünüz arkada kalmadan güvenle bize teslim edebilirsiniz.

Gerçek temizlikle tanışmak için bizi arayınız.